Olish va Qaytarish
Qaytish
Olish vaqti

Qaytarish vaqti

Takliflarni ko'rsatish
Afsuski, siz tanlagan stantsiyalar orasida bir tomonlama ijaraga olish mumkin emas.

Korporativ mijozlarga Oʻzbekistonda haydovchi bilan avtomobil ijarasi

Sizning kompaniya shaxsiy avtoparki va haydovchilar shtatiga ega, ammo ular – kundalik vazifalar, uchrashuvlar va hamkorlar/mehmonlarga xizmat koʻrsatish uchun yetishmayaptimi?

Sixt Uzbekistan – sizning biznesingiz uchun ishonchli hamkor!

Sixt Uzbekistan Oʻzbekistonda yuridik shaxslar uchun avtomobil ijarasi xizmatini taqdim etadi. Biz bilan hamkorlik sizni avtoparkning qoʻshimcha birliklarini koʻpaytirish va saqlash boʻyicha qoʻshimcha moliyaviy xarajatlardan xalos etadi. Boz ustiga hozirgi paytdagi eng katta boylik, transport vazifalarini hal etishdan muhimroq ishlarga sarf etadigan resursingiz – vaqtni hadya etadi.

Biz faqat mahalliy va xorijiy ishlab chiqaruvchilarning yangi avtomobillari, shuningdek xorijiy tillarni biladigan profesionallar – haydovchilar shtatini taqdim etamiz.

Siz quyida koʻrsatilgan qayd etilgan tariflarning bittasini tanlashingiz yoxud butun Oʻzbekiston boʻyicha oʻz marshrutingizni tuzib chiqishingiz mumkin:

Avtomobil modeliToshkent boʻyicha qatnash,USD
(6 soatgacha)
Toshkent boʻyicha qatnash,USD
(12 soatgacha)
Togʻlarga – Toshkent atroflariga qatnash, USD
(12 soatgacha)
Samarqandga qatnash, USD
(12 soatgacha)
Chevrolet Nexia20,0030,0040,00100,00
Chevrolet Cobalt25,0040,0050,00125,00
Chevrolet Lacetti25,0040,0060,00125,00
Chevrolet Captiva35,0055,0075,00160,00
Chevrolet Malibu35,0050,0070,00160,00
Chevrolet Malibu 245,0075,0090,00200,00
Xiamen Golden Dragon Bus40,0070,00100,00250,00
Mercedes Benz S-class290,00510,00575,001150,00
Mercedes Benz V-class230,00290,00345,00500,00
Toyota Land Cruser Prado85,00140,00200,00285,00

Toshkent yoki Samarqand shaharlarida haydovchi bilan avtombil ijarasini buyurtma qilish uchun quyida keltirilgan shaklni toʻldiring – menejerlar yaqin vaqt ichida tasdiqlash va tafsilotlarni aniqlashtirish uchun siz bilan bogʻlanishadi.

    Yuridik shaxslar uchun - haydovchiga mashina ijarasi

    Ijara davri



    DASTURIMIZNI SINAB KO'RING

    Bizni tanlang