Olish va Qaytarish
Qaytish
Olish vaqti

Qaytarish vaqti

Takliflarni ko'rsatish
Afsuski, siz tanlagan stantsiyalar orasida bir tomonlama ijaraga olish mumkin emas.

Toshkent, Samarqand, Buxoro va Oʻzbekistoning boshqa shaharlarida haydovchi bilan avtomobil ijarasi

Siz koʻplab uchrashuvlar boʻlgan ishbilarmonlik safari yoki juda tadbirlarga boy sayyohlik dasturini moʻljallab turibsizmi?

Sixt Uzbekistan – muvaffaqiyatga erishish yoʻlida siz bilan birga!

Oʻzbekistonda jismoniy shaxslarga ijaraga kompaniya xorijiy tillarni biladigan, professional haydovchilarning yuqori darajali servisi bilan bekamikoʻst texnikaviy holatdagi faqat yangi avtomobillarni beradi.

Xizmat mamlakatning barcha hududida taqdim etiladi.

Kompaniyaning parkida namoyon etilgan avtombillarning toifalari har qanday karmon egalariga maʼqul boʻladi. Bu ham ekonom (Chevrolet Nexia 3) va oʻta muhim shaxslar uchun Mercedes Benz S-class, Toyota Land Cruiser Prado salobatli modellar liniyasini qoʻshgan holda premium klass (Chevrolet Malibu 2).

Siz quyida koʻrsatilgan qayd etilgan tariflarning bittasini tanlashingiz yoxud butun Oʻzbekiston boʻyicha oʻz marshrutingizni tuzib chiqishingiz mumkin:

Avtomobil modeliToshkent boʻyicha qatnash,USD
(6 soatgacha)
Toshkent boʻyicha qatnash,USD
(12 soatgacha)
Togʻlarga – Toshkent atroflariga qatnash, USD
(12 soatgacha)
Samarqandga qatnash, USD
(12 soatgacha)
Chevrolet Nexia20,0030,0040,00100,00
Chevrolet Cobalt25,0040,0050,00125,00
Chevrolet Lacetti25,0040,0060,00125,00
Chevrolet Captiva35,0055,0075,00160,00
Chevrolet Malibu35,0050,0070,00160,00
Chevrolet Malibu 245,0075,0090,00200,00
Xiamen Golden Dragon Bus40,0070,00100,00250,00
Mercedes Benz S-class290,00510,00575,001150,00
Mercedes Benz V-class230,00290,00345,00500,00
Toyota Land Cruser Prado85,00140,00200,00285,00

    Shaxslar - haydovchining ijarasi

    Ijara davri:



    DASTURIMIZNI SINAB KO'RING

    Bizni tanlang